Seemanová na Mezinárodní plavecké lize slaví první výhru, česká plavkyně ovládla dvoustovku

Plavkyně Barbora Seemanová vybojovala první vítězství v mezinárodní lize ISL. V Neapoli vyhrála závod na 200 metrů volný způsob, v němž je úřadující mistryní Evropy. Česká závodnice zvítězila v čase 1:54,09 o čtyři desetiny sekundy před Američankou Erikou Brownovou.

Neapol (Aktualizováno: 11:29 18. 9. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Barbora Seemanová po postupovém semifinále ve volném stylu na Olympijských hrách 2020 v Tokiu.

Barbora Seemanová po postupovém semifinále ve volném stylu na Olympijských hrách 2020 v Tokiu. | Foto: Fotobanka Profimedia | Zdroj: Profimedia

Jednadvacetiletá Seemanová navíc doplavala čtvrtá na kraulové stovce. Výkonem 52,61 zaostala o 1,17 sekundy za vítěznou Polkou Katarzynou Wasickovou.

Olympiáda měla smysl a nenapodobitelnou atmosféru i bez diváků, shodují se čeští sportovci po návratu z Tokia

Ve svém třetím utkání v ISL se v pátek také podílela na třetím místě smíšené polohové štafety na 4x100 metrů.

Maďarskému týmu Iron pomohla v celkově sedmém utkání ligy k třetímu místu 33 body a byla nejúspěšnější ženskou členkou družstva.

Vyhráli Cali Condors před Toronto Titans. Za týmem Iron skončili NY Breakers.