Woods s Manningem vyhráli golfovou exhibici na Floridě. Na boj s koronavirem se vybralo půl miliardy

Počasí bylo dlouho proti, čekání se ale nakonec vyplatilo. Tiger Woods spojil své síly s legendou amerického fotbalu Peytonem Manningem a v exhibičním golfovém duelu porazili dvojici Phil Mickelson, Tom Brady. O výsledek šlo ale až v druhé řadě – v charitativním klání se vybralo na boj proti koronaviru dvacet milionů dolarů (půl miliardy korun).

Florida Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiger Woods (v pokleku) během golfové exhibice na Floridě se svým spoluhráčem Peytonem Manningem | Foto: Mike Ehrmann | Zdroj: Reuters

Začátek exhibice ve floridském Medalist Golf Clubu se zpozdil kvůli nepříznivému počasí a dešti takřka o hodinu, diváci u televizních obrazovek si ale nakonec přišli na své. Hráči bavili nejen svým golfovým uměním, ale i průpovídkami v průběhu hry.

Konec jedné éry. Hvězda amerického fotbalu Brady se po dvaceti letech rozejde s Patriots

Číst článek

„Phil mi říkal, že je nervózní. Tak si asi můžete představit nás,“ postěžoval si naoko Manning, dvojnásobný šampion zámořské soutěže NFL. „Chyběla mi jistota, ale podařilo se nám v těžkých časech vybrat spoustu peněz pro dobré účely. Na to budu vzpomínat celý život,“ citoval Manninga server ESPN.

I díky hereckému talentu sportovních hvězd a moderátorů se podařilo vybrat od diváků deset milionů dolarů. Původní částka věnovaná hráči a pořadatelem se tak zdvojnásobila.

Woods s Mickelsonem si jako absolutní golfové legendy pochopitelně udrželi během exhibice vysoký standard, úderem dne se ale blýskl Brady na jamce číslo sedm.

Šestinásobný vítěz Super Bowlu tak možná naznačil, že mu floridské podnebí bude svědčit. Od příští sezony totiž po dvaceti sezonách změní dres a bude nastupovat za Tampu Bay.

mov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme