Jsme rády, že se o tom bude v budoucnu mluvit, chválí si beachvolejbalistky nezvyklé prostředí

Kulisa bývalého hutního komplexu Dolní oblasti Vítkovice a šlachovité postavy nejlepších světových plážových volejbalistů. To vše snoubí Ostrava Beach Open - turnaj Světové série v plážovém volejbalu. A diváci si užívají nezvyklého zážitku.

Ostrava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volejbalistky v Dolních Vítkovicích | Zdroj: ČTK

Centrkurt působí v Ostravě jako jeden velký volejbalový mejdan a hrát před zaplněnými tribunami mají možnost převážně české týmy.

Novinka se neosvědčila, beachvolejbalová pravidla se znovu mění hned po prvním turnaji

Číst článek

„Jsme rádi, že je to Česká republika, o čem se bude v příští době mluvit,“ říká Barbora Hermannová, ostravská rodačka. A možnosti hrát doma si opravdu váží. Hermannová už v Dolní oblasti Vítkovic volejbal hrála, ale to byla úplně jiná úroveň.

„Beachvolejbal jsem tady hrála naposledy před deseti lety, což byla noční liga jen tak pro srandu, kdy se poté chodí na Stodolní,“ popisuje.

I Markéta Sluková, spoluhráčka Hermannové, má v hledišti silný rodinný kotel. Zejména akčního otce Rudolfa.

„Je akční, baví ho to a povzbuzuje nás. Je mu jedno, když třeba křičí sám, já jsem za to strašně ráda,“ přidává k domácí atmosféře Markéta Sluková.

Český pár Sluková-Hermannová chce v Ostravě hrát až do neděle.

David Procházka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme