Dráhová cyklistika ne. Karolína Erbanová ukončila jednání s Duklou

Karolína Erbanová po ukončení rychlobruslařské kariéry přemýšlela o přesunu k dráhové cyklistice. K Dukle Brno se ale nepřipojí.

Brno, Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karolína Erbanová | Zdroj: ČTK

„Karolína Erbanová opustila myšlenku, že by v Dukle Brno trénovala dráhovou cyklistiku. Další úmysly bronzové medailistky ze ZOH v Pchjongčchangu v závodě na 500 metrů zatím nejsou známé,“ informuje na twitteru ASC Dukla.

Karolína Erbanová hledá nový sport, jedná s dráhovými cyklisty

Číst článek

25letá bývalá rychlobruslařka se sešla se zástupci ASC Dukla i dráhových cyklistů z Dukly Brno a vzala si čas na rozmyšlenou s tím, že by se měla v Brně hlásit k dráhařskému tréninku na začátku října. Jednání potvrdil serveru iROZHLAS hlavní trenér Dukly Brno.

„Svalovou koordinací jsou to velmi podobné sporty. Vím, že v Nizozemsku jezdila dost na kole, takže cyklistka to je. Ale jízdu na dráhovém kole a na velodromu by se musela učit,“ přemýšlel Svatopluk Buchta.

Rodačka z Vrchlabí ale na Dukle oznámila, že dráhová cyklistka v Brně jejím příštím angažmá nebude.

Karolína Erbanová je sportovním fanouškům známá především jako rychlobruslařka – sprinterka. Bronzová medailistka z olympijských her v Pchojngčchangu v posledních čtyřech letech trénovala v Nizozemsku.

Letos se chystala na přesun do Polska, pak ale nečekaně ukončila rychlobruslařskou kariéru. Jako důvod uvedla vystupování trenéra české reprezentace Petra Nováka.

Rychlobruslařka Karolína Erbanová opustila myšlenku, že by v Dukle Brno trénovala dráhovou cyklistiku. Další úmysly bronzové medailistky ze ZOH v Pchjongčchangu v závodě na 500 metrů zatím nejsou známé.

12:43 – 06. 09. 2018

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme