Sluková s Hermannovou míří v Hamburku do čtvrtfinále, Kolocová s Kvapilovou končí

Dva české beachvolejbalové páry dnes čekal osmifinálový duel na finálovém turnaji Světové série v Hamburku. Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou po prohře ve dvou setech končí, Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou postup ve třetí sadě vybojovaly.

Aktualizováno Hamburk (Aktualizováno: 11:48 25. 8. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plážové volejbalistky Michala Kvapilová a Kristýna Hoidarová Kolocová | Foto: Petr Toman | Zdroj: ČTK

Jako první z českých párů se na kurty dostala dvojice Michala Kvapilová s Kristýnou Hoidarovou Kolocovou. Do utkání proti švýcarskému duu Betschartová, Huberliová však Češky nevstoupily úspěšně a v první sadě prohrály o sedm bodů.

Druhý set už byl o poznání vyrovnanější, na jeho konci se ovšem opět radovaly Švýcarky. Ty druhé dějství získaly v poměru 24:22 a po výhře 2:0 se můžou těšit na čtvrtfinále.

O to pak bojovala i druhá česká dvojice, kterou tvoří Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou. Těm los postavil do cesty mezi osm nejlepších párů na turnaji americký pár Sweatová, Rossová.

První sada nabídla vyrovnanou bitvu, jeho koncovku však lépe zvládla česká dvojice a Hermannová se Slukovou získaly první set v poměru 21:18.

V druhém setu však dominovaly Američanky a po suvénní výhře 21:13 musela o postupujícím do čtvrtfinále rozhoduje závěrečná třetí sada.

Ve zkráceném setu měly po celou dobu navrch české hráčky, což dokresluje konečný výsledek 15:9. Na českou dvojici tak čeká čtvrtfinálový duel, ve kterém vyzvou brazilský pár Bernarczuková, Duda.

 

jap Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme