Sluková s Hermannovou míří v Hamburku do čtvrtfinále, Kolocová s Kvapilovou končí

Dva české beachvolejbalové páry dnes čekal osmifinálový duel na finálovém turnaji Světové série v Hamburku. Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou po prohře ve dvou setech končí, Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou postup ve třetí sadě vybojovaly.

Aktualizováno Hamburk (Aktualizováno: 11:48 25. 8. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plážové volejbalistky Michala Kvapilová a Kristýna Hoidarová Kolocová | Foto: Petr Toman | Zdroj: ČTK

Jako první z českých párů se na kurty dostala dvojice Michala Kvapilová s Kristýnou Hoidarovou Kolocovou. Do utkání proti švýcarskému duu Betschartová, Huberliová však Češky nevstoupily úspěšně a v první sadě prohrály o sedm bodů.

Druhý set už byl o poznání vyrovnanější, na jeho konci se ovšem opět radovaly Švýcarky. Ty druhé dějství získaly v poměru 24:22 a po výhře 2:0 se můžou těšit na čtvrtfinále.

O to pak bojovala i druhá česká dvojice, kterou tvoří Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou. Těm los postavil do cesty mezi osm nejlepších párů na turnaji americký pár Sweatová, Rossová.

První sada nabídla vyrovnanou bitvu, jeho koncovku však lépe zvládla česká dvojice a Hermannová se Slukovou získaly první set v poměru 21:18.

V druhém setu však dominovaly Američanky a po suvénní výhře 21:13 musela o postupujícím do čtvrtfinále rozhoduje závěrečná třetí sada.

Ve zkráceném setu měly po celou dobu navrch české hráčky, což dokresluje konečný výsledek 15:9. Na českou dvojici tak čeká čtvrtfinálový duel, ve kterém vyzvou brazilský pár Bernarczuková, Duda.

 

jap Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme