Los Angeles vyhrálo šestý zápas. O vítězi Světové série rozhodne poslední možný termín

Baseballisté Los Angeles Dodgers odvrátili v šestém zápas konec Světové série. Houston porazili v domácím prostředí 3:1 a srovnali stav série na 3:3. Rozhodne se v noci ze středy na čtvrtek.

Los Angeles Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Joc Pederson z Los Angeles slaví svůj homerun. | Foto: Jayne Kamin-Oncea | Zdroj: Reuters

Po ofenzivní smršti v pátém zápase, který v Houstonu skončil vítězstvím domácích 13:12 se obě mužstva uklidnila. Texaský celek mohl celou sezonu MLB v úterý v noci uzavřít, ale nepodařilo se mu zvítězit a v šestém duelu prohrál 1:3.

Houston Astros přitom nasadil na kopec svého elitního nadhazovače Justina Verlandera. Na hřišti Los Angeles Dodgers se navíc dostal do vedení, které ve třetí směně zařídil svým pátým homerunem v play off George Springer.

Dodgers se poměrně dlouho nemohli prosadit. V šesté směně získali proti Verlanderovi dva běžce na první dvě mety a navíc neměli ani jeden aut. Taylor pak svým odpalem do pravé části pole stáhl pro bod Barnese a hned po něm se podařilo Seagerovi dostat přes domácí metu Utleyho.

Uklidňující bod přidal hned v následující směně Pederson (na obrázku). Nadhazovači Los Angeles poté předvedli velmi dobrý výkon. Kenley Jansen zavřel utkání šesti auty v řadě a Dodgers si tak vynutili sedmý zápas.

Ten bude na programu v 1 hodinu SEČ v noci ze středy na čtvrtek. Los Angeles útočí na vítězství ve Světové sérii po 29 letech. Čekání Houstonu na prestižní trofej trvá od jeho založení v roce 1962.

sob Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme