NBA v krátké době podruhé potrestala Isaiaha Thomase. Za odstrčení rozhodčího zaplatí pokutu

Basketbalový rozehrávač Isiah Thomas podruhé v krátké době čelí trestu od vedení NBA, tentokrát si vysloužil pokutu. Hráč Washingtonu musí zaplatit 25 000 dolarů (zhruba 570 000 korun) za kontakt s rozhodčím v pátečním domácím utkání proti Portlandu.

New York Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Incident se odehrál už ve druhé minutě zápasu. Po přetahované o míč s Carmelem Anthonym těsně u postranní čáry se Thomas opřel rukou o poblíž stojícího rozhodčího a natlačil ho mezi diváky v první řadě.

‚Prý jenom chtěli zmrzlinu.‘ Basketbalista Thomas si šel vyříkat urážky přímo do hlediště, dostal trest

Číst článek

Pak se ještě snažil chytit jeho ruku v momentě, kdy sudí začal signalizovat vyloučení. Po rozboru situace u videa obdržel Thomas technickou chybu a byl vykázán ze hřiště.

Před koncem roku dostal Thomas dvouzápasový trest za to, že během oddechového času v utkání s Philadelphií 21. prosince šel konfrontovat do hlediště fanoušky.

Byla to jeho reakce na předchozí chování dvojice mladých příznivců, kteří se jej při střelbě trestných hodů snažili rozhodit vulgárními pokřiky a gesty.

Také v tomto utkání byl Thomas za svůj prohřešek vyloučen. Bez trestu nevyvázli ani oba diváci - mají na rok zakázaný vstup do haly Sixers.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme