Další krok k olympiádě, plážoví volejbalisté Perušič a Schweiner vybojovali v Cancúnu bronz

Ondřej Perušič a David Schweiner získali na turnaji Světového okruhu v plážovém volejbalu v Cancúnu bronz a po březnovém premiérovém triumfu mezi elitou v Dauhá slaví další medaili. Úvodní ze tří podniků na mexickém písku zakončili výhrou nad Rakušany Martinem Ermacorou a Moritzem Pristauzem 21:18 a 21:12.

Cancún (Mexiko) (Aktualizováno: 21:46 20. 4. 2021) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští beachvolejbalisté Ondřej Perušič (vlevo) a David Schweiner (vpravo) | Zdroj: Facebook Beachvolleyball team Perušič & Schweiner

Rakouské dvojici tak české jedničky oplatily porážku z úvodního zápasu v Cancúnu, duel o třetí místo Perušič se Schweinerem po suverénním druhém setu ovládli za 38 minut.

Medailovým úspěchem na další akci čtyřhvězdičkové kategorie udělali opět výrazný krok k účasti na olympijských hrách v Tokiu.

Cestu do druhého finále za sebou zatarasili českým beachvolejbalistům v pondělí světové jedničky Anders Mol a Christian Sörum z Norska, Perušič se Schweinerem v semifinále podlehli trojnásobným evropským šampionům 1:2 na sety. Odveta proti Rakušanům jim však vyšla.

Mol a Sörum si ve finále o svůj jedenáctý triumf v elitním seriálu zahrají s katarským párem Šaríf Janus, Ahmed Tidžan.

V akci i Češky

V Cancúnu se v příštích dnech uskuteční ještě další dva turnaje Světového okruhu, ten příští začne již ve čtvrtek znovu i s účastí Markéty Nausch Slukové s Barborou Hermannovou i Michaly Kvapilové s Michaelou Kubíčkovou.

První turnaj českým hráčkám nevyšel, prohrály shodně oba zápasy ve skupině. Předposlední ze sedmi čtyřhvězdičkových dílů Světového okruhu se bude od 2. června hrát v Ostravě.

Další medailový úspěch českého beachvolejbalu !!!!. Po zlatu z Kataru získali Perušič se Shweinerem bronz na 4* turnaji Světové turnaje v Cancúnu. Super, borci !!!!!!

19:42 – 20. 04. 2021

1 19

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme