Perušiče se Schweinerem čeká finále Světového okruhu, plážoví volejbalisté se představí v Cagliari

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner zakončí sezonu ve finále Světového okruhu. V italské Cagliari se hraje od středy do neděle, startuje zde deset nejlepších mužských i ženských párů a turnaj má dotaci 800 tisíc dolarů.

Cagliari (Itálie) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští beachvolejbalisté Ondřej Perušič (vlevo) a David Schweiner (vpravo) | Zdroj: Facebook Beachvolleyball team Perušič & Schweiner

Perušič se Schweinerem absolvovali čtrnáctidenní přípravu v italském olympijském centru a ve skupině A mají za soupeře domácí pár Paolo Nicolai, Daniele Lupo, Američany Taylora Crabba, Jakea Gibba, Nizozemce Christiaana Varenhorsta a Stevena van de Veldeho a čtvrté z olympiády v Tokiu Lotyše Martinse Plavinše s Edgarsem Točsem, které porazili na mistrovství Evropy.

Beachvolejbalisté Perušič a Schweiner mají díky vítězství v Praze turnaj World Tour Finals na dosah

Číst článek

Z pětičlenných skupin postoupí vítězové přímo do semifinále. Páry na druhých a třetích místech si na stadionu Rothenbaum zahrají čtvrtfinále.

Perušič se Schweinerem jsou ve finálovém turnaji podruhé. Předloni v Římě, kde se hrálo jiným systémem, postoupili do čtvrtfinále.

České jedničky zkusí na Sardinii ještě vylepšit letošní sezonu, ve které ovládli čtyřhvězdičkový turnaj v Dauhá, v Ostravě si na akci stejné kategorie zahráli finále a ovládli dvouhvězdičkový turnaj v Praze.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme