Peter Sagan se rozešel s manželkou Katarínou. Oznámil to v průběhu Tour de France

Trojnásobný mistr světa v cyklistice Slovák Peter Sagan během Tour de France oznámil překvapivý rozchod s manželkou Katarínou. S bývalou modelkou se oženil na podzim roku 2015 a loni v říjnu se jim narodil syn Marlon.

Bourg-Saint-Maurice Les Arcs (Francie) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Peter Sagan

„Po dlouhé a uvážlivé debatě jsme s Kate došli k závěru, že by bylo mnohem lepší, kdybychom se jako pár rozešli. Máme pocit, že bychom měli dál žít jako dobří přátelé a shodujeme se v tom, že je to správný krok,“ uvedl Sagan na sociálních sítích po středeční jedenácté etapě Tour.

„Zamilovali jsme se do sebe, ušli společně fantastickou cestu a dostalo se nám požehnání v podobě krásného syna. Kate byla důležitou součástí mého života, celé ty roky mě podporovala v kariéře a je to skvělá matka. Necítíme k sobě žádnou zášť, pouze půjdeme svou vlastní cestou, se vzájemným respektem. Na prvním místě pro nás teď bude Marlon. Uděláme všechno pro to, abychom mu zajistili láskyplné prostředí pro výchovu a byli oddanými a milujícími rodiči, které potřebuje,“ napsal osmadvacetiletý jezdec stáje Bora-Hansgrohe.

Celé vyjádření Petera Sagana na jeho facebookovém účtu.

Sagan na letošní Tour de France vyhrál zatím dvě etapy, třikrát skončil druhý a jednou třetí. Navíc vede bodovací soutěž o zelený trikot, kterou může ve své sedmé účasti na Tour vyhrát již pošesté, čímž by vyrovnal rekord Němce Erica Zabela.

Peloton ve čtvrtek čeká 12. etapa z Bourg-Saint-Maurice na legendární Alpe d’Huez, která je s třemi kopci mimořádné kategorie královskou alpskou etapou letošního ročníku.

Loňské oznámení o narození syna Marlona na Saganově instagramovém účtu.

jgr, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme