Sagana zpovídala osmiletá fanynka z populárního videa, znají se díky gumovým medvídkům

Cyklistický mistr světa Peter Sagan poskytuje hodně rozhovorů, před závodem v Kalifornii ale roli novináře zaujala osmiletá slečna. Mladá cyklistka Ruby Isaacová si naživo a před kamerami povídala si idolem, kterého před pár týdny na Twitteru parodovala při pojídání sladkostí.

Kalifornie Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Peter Sagan v rozhovoru s osmiletou Ruby Isaacovou

Peter Sagan v rozhovoru s osmiletou Ruby Isaacovou | Foto: Specialized | Zdroj: www.youtube.com

„Ty jsi ta holka, která jedla medvídky, že jo?" došlo po chvíli Peteru Saganovi, když ho před závodem Okolo Kalifornie posadili vedle osmileté dívky, která s ním začala dělat rozhovor. „Kolik si tehdy ujela kilometrů?"

Osmiletá Ruby Isaacová před dvěma měsíci zaujala fanoušky cyklistiky. Když si po vyjížďce nechala nasypat plné dlaně gumových medvídků a nedočkavě je snědla, přesně tak, jak to udělal o pár dní dříve Peter Sagan po vítězství v klasice Kuurne - Brusel – Kuurne.

Můžeš být mistryní světa. Sagana a osmiletou cyklistku spojili gumoví medvídci

Číst článek

Mladičkou cyklistku oslovila firma Specialized, která sponzoruje i Sagana. Setkání tak bylo jen otázkou času. Místo hrsti sladkostí na Sagana čekala plná kšiltovka otázek.

Fanoušci se tak třeba dozvěděli, že Peter Sagan nemá moc rád zmrzlinu a původně chtěl být hercem či fotbalistou.

Na kole byl totiž původně lepší jeho bratr Juraj. První vzpomínka mistra světa na kolo pak není ze sedla, ale z chvíle, kdy stroj v pěti či šesti letech vede vedle sebe. Vyprávěl i příběh, jak si jako junior musel na závodech půjčit sestřino kolo. 

Na konci povídání došlo i na společné mlsání a pak už se slovenská cyklistická hvězda mohla vrhnout do závodění.

Ve spurtu první etapy ještě nestačil na Němce Kittela, ale o dva dny později dokázal, že se mu v Kalifornii daří, třetí etapu totiž po spurtu ze zadních pozic vyhrál. Celkově vede závod jeho týmový kolega ze stáje Bora Rafal Majka.

 

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme