Sluková s Hermannovou na písku v Cancúnu opět skončily v osmifinále. Tentokrát podlehly Švýcarkám

Plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou ztroskotaly i na dalším turnaji Světového okruhu v Cancúnu ve druhém kole play-off. České reprezentantky zopakovaly scénář z minulého týdne, kdy na mexickém písku vyhrály oba zápasy ve skupině, ale v osmifinále neuhrály ani set. Tentokrát podlehly švýcarskému páru Nina Betschartová, Tanja Hüberliová 17:21 a 16:21.

Cancún (Mexiko) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou ztroskotaly i na dalším turnaji Světového okruhu v Cancúnu ve druhém kole play-off | Foto: Petr Kadeřábek

Ze tří startů na čtyřhvězdičkových akcích v Cancúnu české jedničky obsadily podruhé dělené deváté místo. V tom úvodním vypadly po dvou porážkách už ve skupině.

Další čtyřhvězdičkový turnaj World Tour se uskuteční na konci května v Soči. Hned poté přijde na řadu předposlední ze sedmi akcí této výkonnostní kategorie v Ostravě, kde se začne hrát 2. června.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme