Špatný začátek a zhoršený servis. Především kvůli tomu prohráli čeští volejbalisté se Španělskem

Česká volejbalové reprezentace neprožila dobrý začátek utkání proti Španělsku. Český výběr ale dokázal svou hru zlepšit a přivést zápas až do pátého setu. V tom se ale nakonec radovali Španělé.

Karlovy Vary Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Smečař Adam Bartoš

Smečař Adam Bartoš | Zdroj: ČTK

„Nám nevycházel servis tak jak bychom si představovali. Španělé teda měli dobře přihráno a mohli hrát tu svoji rychlou, technickou hru," komentuje pro Radiožurnál největší chybu českého výběru asistent trenéra Michal Nekola.

"Nervozita bych určitě neřekl. Kluci už odehráli spoustu zápasů a na tohle už musí být připravení. Nevyšel nám sice začátek, ale pak už jsme hráli vyrovnaně po zbytek setu. Pak to prostě nevyšlo. Je to sport," snaží se vidět český výkon pozitivně Nekola.

Nečekané zaváhání. Čeští volejbalisté podlehli ve zkrácené hře Španělsku

Číst článek

„Mrzí to. První set nám úplně nevyšel ale pak jsme se vrátili do hry. Třetí set už jsme pak zakončili velice dobře. Místo toho abychom soupeři dostali, tak je necháme rozehrát a tiebreak (rozhodující pátý set, pozn. redakce) je vždycky o štěstí," neskrýval zklamání smečař Adam Bartoš

"Musíme teď prostě vyhrát. Nepřemýšlet nad tím, nějak počítat body. To nemá cenu. Musíme jít do těch dvou zápasů a vyhrát je. Pak uvidíme," má o taktice jasno Bartoš.

Šanci na nápravu budou mít čeští volejbalisté v sobotu proti Kypru a v posledním zápase skupiny proti vedoucímu týmu z Finska, který je čeká v neděli.

Kamil Jáša, bor Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme