OBRAZEM: Tour de France 2019 je minulostí. První vítězství pro Kolumbii i rekordní Saganův triumf

Tour de France 2019 je minulostí. Celkovým vítězem se stal teprve dvaadvacetiletý Kolumbijec Egan Bernal, rekordní sedmý triumf v souboji o zelený trikot zaznamenal Slovák Peter Sagan, puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře získal domácí Romain Bardet a poslední etapu na Champs-Élysées vyhrál Caleb Ewan.

Paříž Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jediný český cyklista v pelotonu letošního ročníku Staré dámy Roman Kreuziger z týmu Dimension Data skončil v celkovém pořadí na 16. místě.

Prohlédněte si momentky letošního ročníku nejslavnějšího cyklistického závodu světa, jak jej zachytili fotografové světových agentur.

jgr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít