Z penisů motýli, sovy i kola. Pořadatelé Tour de France přemalovávají nevhodné obrázky na trati

Jako každý rok i letos jsou trasy cyklistické Tour de France pokryté různými nápisy fanoušků. Většina z nich vyjadřuje podporu svým oblíbencům, hlavně tedy domácím včetně průběžně vedoucího závodníka Juliana Alaphilippa. Někteří ale místo slov kreslí na silnice obrázky penisů. Aby se tyto „umělecké skvosty“ nedostaly do televizních záběrů, pořadatelé je vždy před startem etapy přemalovávají. Upozornil na to nizozemský server NOS.

Paříž Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

‚Allez Pinot’ nebo ‚Allez Alaphilippe‘ (Jeď Pinote nebo Jeď Alaphilippe) jsou běžné nápisy, které teď zdobí silnice ve Francii, po kterých se jede nejslavnější a neprestižnější cyklistický závod na světě. Fanoušci jimi chtějí vyjádřit podporu domácím jezdcům. Doplňují je také různé obrázky.

Občas se ale na silnicích objeví i poněkud méně poetické a podpůrné kresby. Jde především o mužské pohlavní orgány. Pořadatelé Tour de France v obavě o svou image a o ztrátu sponzorů se podle serveru The Daily Telegraph rozhodli jednat.

Každé ráno tak podle serveru NOS dvojice mužů v bílé dodávce s malířskými válečky a velkým kbelíkem barvy objíždějí trasu etapy, která je ten den na programu, a nevhodné obrazce přemalovávají. Nakreslené penisy se tak díky nim mění v sovy, motýly nebo třeba v silniční kola.

Another year, another giant penis drawn on the Tour De France road. I think we've stumbled on a new tradition bustedcoverage.com/2017/07/08/ano…

19:33 – 08. 07. 2017

11 27

pj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme