V Kanadě zemřel 34letý bojovník Tim Hague. Po knock outu upadl do komatu

34letý bývalý bojovník MMA Tim Hague zemřel. Osudným se mu stal boxerský zápas v kanadském Edmontonu. Po knock outu sice ještě zvládl odejít z ringu, pak ale upadl do komatu a kvůli poranění mozku zemřel.

Edmonton Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tim Hague | Foto: www.mmafighting.com | Zdroj: www.mmafighting.com

„S obrovským smutkem a lítostí oznamujeme, že Tim dnes zamřel. Byl obklopen rodinou a poslouchal své oblíbené písničky," napsala v prohlášení pro média rodina Tima Haguea s prosbou o schovívavost během obtížných chvil.

34letý Tim Hague dlouho zápasil v MMA, osudným se mu ale stal boxerský zápas s Adamem Braidwoodem v edmontonském Shaw Conference Centru.

Ve druhém kole soupeř Hagueovi uštědřil tvrdou kombinaci a následoval knock out. 34letý zápasník se sice ještě dokázal postavit na nohy a ring opustil po svých, v zákulisí upadl do bezvědomí a byl odvezen do nemocnice, z komatu se už neprobral.

Tim Hague byl známý hlavně fanouškům MMA, kde během své kariéry zaznamenal 21 vítězství a 13 porážek. Předtím se rok živil jako učitel. V boxerském ringu měl bilanci jednoho vítězství a tří porážek, ze kterých byly dva knoknouty.

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme