Vodní slalomáři Přindiš, Rohan a Fišerová obhájili triumf v Českém poháru

Kajakářka Veronika Vojtová a kanoistka Tereza Fišerová přidaly k sobotním triumfům na mistrovství republiky ve vodním slalomu i celkové prvenství v Českém poháru. Mezi kajakáři ovládl seriál stejně jako loni Vít Přindiš, vítězství v kategorii kanoistů obhájil Lukáš Rohan.

Lipno nad Vltavou (Českokrumlovsko) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kanoistka Tereza Fišerová | Foto: Martin Hladík | Zdroj: kanoe.cz

Závěrečný šestý závod kajakářů v neděli na trati pod Lipenskou přehradou vyhrál Vavřinec Hradilek, který si spravil chuť po sobotní sedmé příčce. Konečné hodnocení ovládl Přindiš o jediný bod před Jiřím Prskavcem. Hradilek obsadil třetí místo.

Vojtová navázala na sobotní vítězství. „Jelo se mi suprově, i když to bylo náročnější, hlavně psychicky. Trať byla opět náročná, ale trochu víc pádlovací než včera. Byla tam těžká kombinace na Váňově skoku a pak konec tratě,“ uvedla Vojtová.

„Teď pojedu z plného tréninku zbylé dva Světové poháry, tak snad se mi povede formu dobře načasovat směrem k mistrovství světa,“ dodala. Za ní v Českém poháru skončily Kateřina Kudějová a Amálie Hilgertová.

Mezi kanoisty obhájil pohárové vítězství Rohan, i když dnes skončil až jedenáctý. Poslední závod vyhrál Vítězslav Gebas před mistrem republiky Matyášem Lhotou.

Fišerová vyhrála Český pohár stejně jako loni navzdory pátému místu v závěrečném závodě, který ovládla Tereza Kneblová.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme