Panathinaikos s trenérem Ščasným remizoval v LM

Fotbalisté Panathinaikosu Atény, noví svěřenci českého trenéra Zdeňka Ščasného, remizovali v Lize mistrů s Arsenalem 2:2. V první půli se do řecké branky trefil Ljungberg a po změně stran Henry, ale domácí pokaždé dokázali vyrovnat. Poslední gól zápasu vstřelil v 82. minutě Olisadebe.

Liga mistrů

Liga mistrů | Foto: UEFA

Chelsea zvítězila nad CSKA Moskva 2:0. Jiří Jarošík v týmu hostů chyběl, pro zranění nebyl ani mezi náhradníky. Výtečné představení rozehrál po nerozhodném poločasu Inter Milán ve Valencii a španělského mistra nakonec potupil výsledkem 5:1. Vysoko vyhrál i Šachtar Doněck, který do sítě glasgowského Celtiku nastřílel po změně stran tři branky.

Výsledky - 3. kolo:

Skupina E:

Rosenborg Trondheim - PSV Eindhoven 1:2 (1:1) Panathinaikos Atény - FC Arsenal 2:2 (0:1)