Pardubice prohrávají v sérii play off extraligy se Slavií už jen 2:3

Hokejisté Pardubic porazili v pátém čtvrtfinálovém utkání play off České pojišťovny Slavii 5:2 a snížili tak vedení Pražanů v sérii na 2:3. Na domácím ledě se nedařilo Plzni, která prohrála s Vítkovicemi 2:5. Severomoravané vedou v sérii 3:2.

Extraliga

Extraliga

Keramika Plzeň - Vítkovice 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 27. Z. Sedlák (Duda, Řezníček), 31. M. Straka (Duda, Brabenec) - 14. Seman (Burger), 22. Jurečka (Burger), 39. I. Padělek (Seman), 53. Čermák, 57. Burger. Rozhodčí: Homola, Kolísek - Guth, Rittich. Vyloučení: 13:13, navíc Michal Straka a Voskár 10 minut, Řezníček 5 minut a do konce utkání - Melenovský 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 7311. Stav série: 2:3.

Plzeň: Barta - Kubeš, Řezníček, Jiří Hanzlík, Výborný, Mazanec, Vobořil - Dvořák, J. Straka, Andrašovský - Duda, M. Straka, Z. Sedlák - Volák, Voskár, Brabenec - Topol, Švík, Adamský. Vítkovice: Trvaj - Philipp, Chmelíř, Jurečka, Seman, Výtisk, Zápotočný - Melenovský, Burger, Moravec (17. - 20. M. Tomášek) - I. Padělek, A. Padělek, Pavelek - Kaděra, Čermák, Stantien (22. - 36. M. Tomášek, 36. Selingr).

IPB Pojišťovna Pardubice - Slavia Praha 5:2 (1:0, 4:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 5. M. Sýkora (D. Pospíšil), 25. Janecký (M. Sýkora, D. Pospíšil), 25. M. Sýkora (Lubina), 34. Lubina (J. Kudrna), 40. J. Kudrna (T. Blažek) - 22. P. Martínek (Kadlec), 26. Šaffer (Snopek, Steiner). Rozhodčí: Rejthar, Haškovec - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 14:12, navíc Rolínek - Sup do konce utkání. Využití: 2:1. Diváci: 9140. Stav série: 2:3.

Pardubice: Salfický - Vyhlídal, Pácal, M. Sýkora, Mudroch (50. A. Novotný), Malinský, M. Duben - P. Sýkora, Janecký, Průcha - J. Kudrna, T. Blažek, Lubina - Rolínek (53. Tvrdík), D. Pospíšil, S. Procházka. Slavia Praha: Málek (41. Hronek) - Kadlec, Hejda, Klobouček, Snopek, F. Štefanka, P. Martínek, od 41. navíc Chatrnúch - Branda, Beránek, Antoš - Ujčík, Štraub, Tomica - Šaffer, Steiner, Sup (53. Jaroš) - Matějovský, Hübl, Míka.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít