Penguins vyhráli nad Sabres 3:2

Noční zápas semifinálové série play off Severoamerické NHL mezi Pittsburghem a Buffalem skončil lépe pro domácí. Penguins vyhráli nad Sabres 3:2 v prodloužení. Pittsburgh však nebyl daleko od vyřazení.

Dlouho prohrával 1:2, ale pak Mario Lemieux překvapil brankáře Haška a vynutil si prodloužení. O vítězství Jágrova týmu se zasloužil útočník Martin Straka, který si připsal kromě gólu i dvě asistence. Stav série je tak po úterním utkání 3:3. Rozhodující sedmý zápas série se hraje ve čtvrtek v Buffalu.

Východní konference: Pittsburgh-Buffalo 3:2 v prodloužení (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0), branky: 26. Kovaljov (Straka), 59. Lemieux (Straka), 72. Straka (Lang)-10. Afinogenov, 36. Audette, střely na branku: 33:18, stav série: 3:3.

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít