Petr Korda hrál naposledy soutěžně dvouhru

Naposledy měli diváci možnost vidět tenistu Petra Kordu v soutěžím utkání dvouhry na turnaji ATP Tour. Bývalý druhý hráč světa a vítěz Australian Open 1998 dnes prohrál v prvním kole challengeru v Průhonicích se Slovákem Martinem Hromcem ve třech setech. „Dal jsem do zápasu všechno, co umím, co jsem se naučil," řekl po utkání dvaatřicetiletý tenista, který původně ukončil kariéru před šestnácti měsíci. Kvůli šedesátinám otce se ovšem ještě jednou rozhodl na dvorce vrátit, po zápase však oznámil, že ke dvouhře nastoupil naposledy. „Mám za sebou posledního singla kariéry. Jsem rád, že jsem začal kariéru v Praze a že jí mohu skončit také v Praze, pronesl Korda.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„Dal jsem do zápasu všechno, co umím, co jsem se naučil," řekl po utkání dvaatřicetiletý tenista, který původně ukončil kariéru před šestnácti měsíci. Kvůli šedesátinám otce se ovšem ještě jednou rozhodl na dvorce vrátit, po zápase však oznámil, že ke dvouhře nastoupil naposledy. „Mám za sebou posledního singla kariéry. Jsem rád, že jsem začal kariéru v Praze a že jí mohu skončit také v Praze,“ pronesl Korda.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme