Petr Sýkora rozhodl o výhře Anaheimu

Hokejista Petr Sýkora rozhodl čtvrté nejdelší utkání v historii play off NHL. V první minutě pátého prodloužení vstřelil vítězný gól Anaheimu na ledě Dallasu. Jeho tým tak vyhrál 4:3 a v semifinálové sérii Západní konference vede 1:0. Na východě porazilo doma New Jersey Tampu Bay 3:0, Devils se ujali vedení 1:0 na zápasy. Bod za asistenci u třetího gólu si připsal za domácí Patrik Eliáš.

Petr Sýkora

Petr Sýkora | Foto: Hráči NHL

Výsledky 2. kola play off NHL:

Východní konference:

New Jersey - Tampa Bay 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Branky: 48. Langenbrunner, 52. Madden, 58. Stevenson (Eliáš). Střely na branku: 32:15. Diváci: 15.568. Stav série: 1:0

Západní konference:

Dallas - Anaheim 3:4 v pátém prodl. (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Branky: 18. Hatcher, 37. Arnott, 58. Morrow - 14. Krog, 25. Niedermayer, 29. Rucchin, 141. Sýkora. Střely na branku: 63:54. Diváci: 18.532. Stav série: 0:1

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít