Petr Sýkora se vrací ze zámoří do Pardubic

Hokejový útočník Petr Sýkora končí svou krátkou kariéru v dresu Washington Capitals. Tým americké metropole nemá s návratem Sýkory do Pardubic problém. Generální manažer Capitals George McPhee řekl, že Petr vyjádřil přání vrátit se do České republiky, a tak mu vyhověli.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Petr Sýkora poprvé za Capitals | Foto: Miroslav Konvalina

Capitals to trvalo tři roky, než získali šestadvacetiletého Petra Sýkoru do NHL, a hráči to teď trvalo méně něž tři měsíce, aby se rozhodl, že to pro něj není, napsal dnešní Washington Post.

V deseti zápasech zaznamenal Petr Sýkora dvě branky a dvě asistence, ale v rozhovorech s českými novináři dával najevo, že není spokojen s prostorem, který v týmu má.

Americký manažer Sýkory Rich Evans si myslí, že Petr Sýkora měl ve Washingtonu dobré podmínky, ale neztotožnil se s nimi. Dodal, že hráč z Pardubic měl problém zvyknout si na NHL a život v Americe. Vypadal nešťastně, neuměl anglicky a trávil čas v hotelovém pokoji.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme