Petr Tenkrát zařídil výhru Anaheimu v NHL

Hokejista Petr Tenkrát z Anaheimu rozhodl zápas zámořské NHL. V 60. minutě dal gól, díky kterému vyhrál jeho tým 2:1 nad Vancouverem.

V poslední minutě zápasu New York Rangers v Atlantě skóroval hostující Radek Dvořák a upravil tak výsledek utkání na konečných 4:2 pro Jezdce. Stejným výsledkem (4:2) vyhrálo i Buffalo v Tampě. Brankář Dominik Hašek měl 20 úspěšných zásahů a připsal si i asistenci - za Tampu dal jednu branku obránce Pavel Kubina.

Výsledky:

Mighty Ducks of Anaheim-Vancouver Canucks 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), branky: 7. Trepanier, 60. Tenkrát - 5. Schaefer.

Atlanta Thrashers-New York Rangers 2:4 (1:1, 1:2, 0:1), branky: 17. Brunette, 39. Murphy (F. Kaberle) - 15. Leetch, 26. Kamenskij (Grošek), 34. York, 60. Dvořák.

Tampa Bay Lightning-Buffalo Sabres 2:4 (0:0, 1:1, 1:3), branky: 24. Emmons, 54. Kubina - 32. a 59. Žitnik (na druhou Hašek), 47. Andreychuk, 48. Šatan.

Ottawa Senators-Carolina Hurricanes 2:3 v prodloužení (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1), branky: 12. McEachern, 24. Jašin - 3. a 17. O'Neill (na první Malík), 62. Willis.

Detroit Red Wings-Washington Capitals 2:1 v prodloužení (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0), branky: 33. Draper, 61. Yzerman - 52. Christič.

Columbus Blue Jackets-St. Louis Blues 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), branky: 6. Nummelin, 24. Gardiner - 19. Turgeon.

Chicago Black Hawks-Edmonton Oilers 3:3 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0), branky: 10. a 36. Daze (Špaček), 16. Špaček - 34. Weight, 48. Niinimaa, 49. Smyth.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít