Pittsburgh vybojoval proti Rangers bod

Dvěma zápasy pokračovala v noci na dnešek zámořská hokejová NHL. Pittsburgh dokázal v závěru zdramatizovat utkání proti Mew York Rangers, přesto vybojoval jen bod za remízu 3:3.

Tučňáci prohrávali v New Yorku už 0:2. Pak ale Lemieux z nahrávky Jágra snížil. Pět minut před koncem Straka nahrál Jágrovi na vyrovnávající branku a dvě minuty na to Lang poslal hosty do vedení. Na 3:3 vyrovnal v poslední minutě domácí Leetch. Jednu branku Rangers dal i Nedvěd. Ve druhém zápase vyhrálo San José nad Montrealem 3:0.

Výsledky:

New York Rangers-Pittsburgh Penguins 3:3 v prodloužení (2:0, 0:0, 1:3 - 0:0), branky: 5. Nedvěd, 17. Kamenskij, 59. Leetch - 45. Lemieux (Jágr), 55. Jágr (Straka), 57. Lang.

San José Sharks-Montreal Canadiens 3:0 (2:0, 0:0, 1:0), branky: 13. Nolan, 20. Marleau, 60. Matteau.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít