Poslední den Evropského šampionátu sportovních střelců našim opět vyšel parádně

Pět zlatých a jedna bronzová medaile - to je bilance české výpravy poslední soutěžní den Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě. Mistrem Evropy se stali postupně Luboš Opelka a družstvo seniorů ve standartní pušce na 3x20 ran, Miroslav Januš, junioři a senioři ve střelbě na běžící terč v disciplíně smíšené běhy na 20+20 ran. V této disciplíně skončil navíc junior Jonáš na třetím místě.

Neztratili se ani další - Milan Mach skončil ve standartní pušce čtvrtý, Tomáš Jeřábek obsadil ve velkorážné terčovnici na 60 ran vleže 6. místo.