Řepka si za reprezentaci nezahraje

Fotbalista Tomáš Řepka nebude hrát za českou reprezentaci v kvalifikaci mistrovství světa na Islandu a proti Maltě. Obránce Fiorentiny minulý týden bez omluvy nepřijel na přátelský zápas proti Koreji. Proto ho teď kouč Chovanec nepovolal.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Trenérovi komplikuje soupisku na kvalifikační dvojutkání početná marodka. Mimo hru zůstávají Tomáš Votava, Tomáš Ujfaluši, Tomáš Galásek, Radek Bejbl i Vladimír Šmicer. Přidal se i Patrik Berger, který si opět poranil koleno a odletěl na vyšetření do amerického Vailu. I další hráči mají zdravotní problémy. Proto si Chovanec nechává jedno místo v kádru volné a doplní ho až v pondělí.

V kádru národního mužstva není žádný nováček. I brankář Olomouce Martin Vaniak, který ještě za reprezentaci nehrál, už byl v nominaci v přátelském utkání proti Koreji.

Nominace:

BRANKÁŘI: Ladislav Maier (Rapid Vídeň), Pavel Srníček (Brescia), Martin Vaniak (Olomouc).

OBRÁNCI: Zdeněk Grygera (Sparta), Marek Jankulovski (Neapol), Petr Johana (Liberec), Jiří Novotný (Sparta), Jan Velkoborský (Blšany), Roman Týce (Mnichov 1860).

ZÁLOŽNÍCI: Miroslav Baranek (Kolín nad Rýnem), Pavel Horváth (Sporting Lisabon), Jiří Jarošík (Sparta), Pavel Nedvěd (Juventus Turín), Tomáš Rosický (Dortmund), Karel Poborský (Lazio Řím), Ivo Ulich (Mönchengladbach).

ÚTOČNÍCI: Milan Baroš (Ostrava), Jan Koller (Dortmund), Vratislav Lokvenc (Kaiserslautern), Luděk Stracený (Žižkov), Pavel Kuka (Slavia).

Program reprezentace:

Island vs. ČESKO: 1. 9. 2001 v Reykjavíku, ČESKO vs. Malta: 5. 9. 2001 v Teplicích.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme