Rozsíval zařídil Tučňákům výhru

Hokejista Michal Rozsíval rozhodl v zámořské NHL svým gólem o vítězství Pittsburghu na ledě Columbusu 4:3. Český obránce vstřelil rozhodující branku v druhé minutě prodloužení po asistenci Jana Hrdiny. V zápase se dařilo i dalším český hráčům. Kromě tří asistencí Hrdiny se do statistiky zapsali také jedním gólem Robert Lang v dresu hostí, za domácí zaznamenal branku a asistenci Rostislav Klesla a jednou skóroval Robert Kron.

NHL

NHL

Dvakrát se do černého trefil i Radek Bonk v utkání mezi New York Rangers a Ottawou, které hosté vyhráli 3:0. Jaromír Jágr v dresu Washingtonu jednou skóroval a jednou asistoval, ale nic to nebylo platné, neboť Capitals podlehli Žralokům ze San Jose 2:5. Do střelecké listiny se po více než dvou letech zapsal i obránce Petr Buzek, který společně s asistencí brankáře Romana Turka pomohl k výhře Calgary nad St. Louis 3:2.

Statistiky:

Boston - Carolina 2:6 34. Guerin, 43. Rolston - 41. a 51. Brind'Amour, 1. Francis, 13. O'Neill, 15. Adams, 36. Malík , New York Rangers - Ottawa 0:3 13. a 34. Bonk (na první Havlát ), 25. White, Columbus - Pittsburgh 3:4 v prodl. 6. Klesla , 21. Kron , 38. Sillinger - 6. Kovaljov ( Hrdina ), 43. Lang , 60. Morozov ( Hrdina ), 62. Rozsíval ( Hrdina ), Washington - San Jose 2:5 8. Jágr , 59. Gončar ( Jágr ) - 6. Graves, 26. Koroljuk, 34. Nolan, 36. Thornton, 60. Damphousse, Calgary - St. Louis 3:2 28. Shantz ( Turek ), 33. Buzek , 35. Morris - 52. Nash, 54. Mellanby, Edmonton - Nashville 2:3 18. Marchant, 29. Comrie - 27. Timonen, 41. Jačmeněv, 59. Erat , Colorado - Phoenix 2:1 v prodl. 42. Reinprecht, 64. Drury ( Škoula ) - 9. Briere, Vancouver - Dallas 3:4 v prodl. 8. Jovanovski, 15. Letowski, 18. Cassels - 7. a 24. MacLean, 7. Turgeon, 65. Modano.

Karel Vojíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít