S Tomášem Vokounem o prvním zápase českých hokejistů

Sice ne úplně bez zádrhelů, ale nakonec podle očekávání zvládli čeští hokejisté vítězně své úvodní vystoupení na olympijských hrách. V Turíně vyhráli v utkání základní skupiny A nad Německem 4:1. V naší brance začal Dominik Hašek, ale už po deseti minutách si poranil stehenní sval. Místo něj nastoupil Tomáš Vokoun a pomohl týmu k vítězství. Tomáše Vokouna oslovil Filip Šedivý.

Čeští hokejisté se radují po utkání s Německem

Čeští hokejisté se radují po utkání s Německem | Zdroj: ČTK

00:00 / 00:00

Zimní olympijské hry 2006 Turín. S Tomášem Vokounem o prvním zápase českých hokejistů

Utkání mezi českými a švýcarskými hokejisty začne v Turíně pět minut po třinácté hodině. Radiožurnál ho nejprve přiblíží v aktuálních vstupech, třetí třetinu nabídne v přímé reportáži.

Filip Šedivý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít