Semifinálovou čtveřici doplnili hokejisté Zlína

Hokejisté Zlína rozhodli o svém postupu mezi nejlepší čtyři celky play-off České pojišťovny až v posledním možném okamžiku - sedmém zápase čtvrtfinále proti Zlínu. Utkání skončilo po základní hrací době nerozhodně 3:3, ale hned na začátku prodloužení poslal svůj tým do dalších bojů útočník Leška.

HC Continental Zlín | Foto: Jan Rosenauer

Skóre otevřel v osmé minutě znojemský Plch. Zlínští góly Janáčka a Čecha otočili na 2:1, ale do první sirény stačil ještě vyrovnat Pucher. Ten samý hráč pak poslal hosty do vedení. Ve 38. zařídil Pivko remízu, ketrá vydržela až do prodloužení. V jeho druhé minutě rozebrali Berani dokonale obranu Znojma a Petr Leška střelou do poloprázdné Svobodovy branky otevřel Zlínu cestu k semifinálovým soubojům proti Vítkovicím.

Výsledek: Zlín - Znojmo 4:3 v prodloužení (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0) , branky: 14. Jenáček, 20. M. Čech, 38. Pivko, 62. Leška - 8. Plch, 20. Pucher, 34. Pucher. Konečný stav série: 4:3.

Složení semifinálových dvojic:

Sparta Praha - Slavia Praha (první zápas začíná v pondělí 25. 3. v 17:00), Zlín - Vítkovice (úterý 26. 3., 17:00).

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít