Souboj fotbalových fanoušků - 10. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 10. kole

1. neuděleno

2. Slavia (8 bodů) - Eden stále láká, zásluhu na tom jistě má současná forma Slavie. Přes 11 tisíc fanoušků na tým z chvostu tabulky, jakým je Kladno, a k tomu vynikající atmosféra, to je ligový nadstandard.

3. neuděleno.

4. Ostrava (4 body) - Šest tisíc diváků je na Bazaly ukrutně málo, i tak jde ale o druhou nejvyšší návštěvu kola a diváci si nečekanou přestřelku s Bohemians Praha užili.

5. Liberec (2 body) - Liberečtí umějí být vtipní, tentokrát zaujali během utkání s regionálním rivalem z Jablonce transparentem: "Jediná jedenáctka z Jablonce, která v Liberci nevykolejí" s vyobrazením tramvaje, která mezi oběma městy jezdí.

Co se nepovedlo v 10. kole

Teplice (-5 bodů) - Výrazné a opakované bučení a nadávky směrem k hostujícím hráčům nic jiného nezaslouží.

Sparta (-3 body) - Někteří z těch, kteří přijeli pražský klub podpořit do Plzně, se věnovali hlavně dalšímu dílu seriálu "Uražte Pavla Horvátha". Navíc nechyběly ani jiné výtržnosti, nejviditelnější bylo užití pyrotechniky.

Plzeň, Brno (- 1 bod) - Západočeši za zřetelné vytrvalé nadávky směrem k soupeři namísto povzbuzování, Brňané za odpálenou dýmovnici, kterou na sebe nejvýrazněji upozornili na Žižkově.

Pořadí po 9. kole

1. Slavia 59 2. Ostrava 49 3. Sparta 31 4. Liberec 30 5. Brno 21 6. Mladá Boleslav 20 7. Plzeň 17 8. Žižkov 13 9. České Budějovice 4 10. Bohemians Praha 2 11.-13. Jablonec, Olomouc, Příbram 0 14.-15. Kladno a Zlín -1 16. Teplice -3

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme