Souboj fotbalových fanoušků - 11. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 11. kole

1. Mladá Boleslav (10 bodů) - Městský stadion byl vyprodaný, atmosféra parádní a i díky divákům šlo o nadprůměrný český fotbal.

2. Slavia (8 bodů) - K výtečnému fotbalovému zážitku v Mladé Boleslavi významně přispěli také hostující příznivci.

3. neuděleno

4. Ostrava (4 body) - Ostravští fandové vyjeli vytvořit báječnou atmosféru svému týmu do Zlína. Škoda, že výrazně ukázali také svou odpudivou tvář, čímž si notně pokazili reputaci (viz "Co se nepovedlo")

5. neuděleno

Co se nepovedlo v 11. kole

Ostrava (-5 bodů) - přerušený zápas kvůli na hřiště naházené pyrotechnice, řada menších výtržností i napadání domácích diváků, zasahovat a zadržovat Baníkovce musela dokonce i policie - to vše také spadá pod vystoupení ostravských fanoušků ve Zlíně.

Pořadí po 11. kole

1. Slavia 67 2. Ostrava 48 3. Sparta 31 4.-5. Liberec a Mladá Boleslav 30 6. Brno 21 7. Plzeň 17 8. Žižkov 13 9. České Budějovice 4 10. Bohemians Praha 2 11.-13. Jablonec, Olomouc, Příbram 0 14.-15. Kladno a Zlín -1 16. Teplice -3

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme