Souboj fotbalových fanoušků - 14. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 14. kole

1. neuděleno

2. Ostrava a Slavia (8 bodů) - Prakticky navlas stejné návštěvy, které se postaraly o nejlepší atmosféry kola.

3. Sparta (6 bodů) - Na domácích zápasech Bohemians Praha v žižkovském exilu aby se většinou člověk bál samoty. Sparťanští fandové to změnili a stadion vyprodali.

4. neuděleno

5. Plzeň (2 body) - Mezi ostatními zápasy těžko hledat nějaký projev nadprůměru, přivřené oči to snad umožňují v Plzni, kde bylo na zlepšené výkony Viktorie zvědavo nejvíce diváků, co se výše nezmíněných utkání týče.

Co se nepovedlo v 14. kole

Sparta (- 3 body) - Za narozeninovou přehlídku pyrotechniky.

Bohemians, Slavia, Žižkov (- 1 bod) - Za totéž jako u Sparty, jen v mnohem menší míře. U Slavie pak za - bohužel už tradiční - vytrvalé skandování "nevkusného" obsahu.

Pořadí po 14. kole

1. Slavia 77 2. Ostrava 75 3. Mladá Boleslav 38 4. Sparta 36 5. Liberec 28 6. Brno 21 7. Plzeň 19 8. Žižkov 12 9. České Budějovice 4 10. Bohemians Praha 1 11.-13. Jablonec, Olomouc, Příbram 0 14.-15. Kladno a Zlín -1 16. Teplice -3

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme