Souboj fotbalových fanoušků - 16. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 16. kole

1. neuděleno

2. neuděleno

3. Ostrava, Slavia a Sparta (6 bodů) - Nikoli za kvanitu, ale za dávku kvality. V Ostravě zdařilé poděkování za půlsezónu, v Příbrami se fotbalové atmosféry dočkali až při podzimní derniéře, sparťané pro změnu s vervou doprovázeli oslavy klubového výročí i na podzim nevídanou kanonádu svého mužstva.

4. neuděleno

5. neuděleno

Co se nepovedlo v 16. kole

Slavia, Sparta (- 2 body) - Za pyrotechnická představení během utkání.

Pořadí po 16. kole

1.-2. Ostrava a Slavia 86 3. Sparta 40 4. Mladá Boleslav 38 5. Liberec 28 6. Brno 21 7. Plzeň 19 8. Žižkov 12 9. České Budějovice 4 10. Olomouc 3 11. Bohemians Praha 1 12.-13. Jablonec, Příbram 0 14.-15. Kladno a Zlín -1 16. Teplice -3

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme