Souboj fotbalových fanoušků - 2. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 2. kole

1.-3. Brno, Ostrava, Slavia (10 bodů) - Brno za velmi slušnou fotbalovou atmosféru na stadionu svou kanonádou do značné míry zařídili domácí fotbalisté. U Ostravy žádné překvapení na jejich poměry, jinak na poměry české nezvyklost - příznivci Baníku dorazili do Jablonce v hojném počtu a vyjadřovali svému týmu oddanou podporu i za stavu 0:2. Slavia za parádní návštěvu a vytrvalé povzbuzování i přes trápení mistra proti nováčkovi z Příbrami.

4. Mladá Boleslav (4 body) - Velmi dobrá návštěva, své v koncovce se trápící mužstvo hlasivkami doslova dotlačili k jedinému gólu utkání.

5. Viktoria Žižkov (2 body) - Není pod vysílačem zvykem, aby diváci fandili po většinu utkání, tentokrát je k tomu ale koncert Viktorie proti Teplicím vybičoval.

Co zklamalo v 2. kole

1. Fanoušci Sparty (-3 body) - Za petardy, světlice a "návštěvu" kladenského kotle.

2. Fanoušci Kladna (-1 bod) - Také oni měli svůj podíl na potyčce se sparťany.

Pořadí po 2. kole

1.-2. Ostrava a Slavia 18 3. Liberec 8 4. Brno 7 5.-6. Plzeň a Sparta 6 7.-8. Mladá Boleslav a Teplice 4 9.-10. Bohemians Praha a Viktoria Žižkov 2 11.-15. České Budějovice, Jablonec, Olomouc, Příbram, Zlín 0 16. Kladno -1

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme