Souboj fotbalových fanoušků - 26. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo ve 26. kole

1. neuděleno

2. neuděleno

3. Liberec a Sparta (6 bodů) - Liberečtí příznivci byli u vytržení z debaklu, který od Slovanu doma inkasovala Mladá Boleslav, sparťané sice nenaplnili ani sníženou kapacitu svého stadionu, ale na poměry české ligy fandili proti tradičnímu soupeři kvalitně.

4. Ostrava a Slavia (4 body) - i přes velké utrpení, kterou při daleké cestě při výkonech svých týmů museli zažívat, se fanoušci obou táborů statečně drželi.

5. Kladno (2 body) - Neuvěřitelné, v Kladně po solidních výsledcích Středočechů v posledních kolech padla hranice tří tisíc diváků, to zaslouží trochu pozornosti.

Pořadí po 26. kole

1. Slavia 138 2. Ostrava 124 3. Sparta 74 4. Liberec 68 5. Mladá Boleslav 58 6. Brno 34 7. Plzeň 25 8. Žižkov 22 9. Olomouc 21 10. Jablonec 18 11. České Budějovice 4 12. Bohemians Praha 1 13.-14. Kladno a Zlín 3 15. Příbram 0 16. Teplice -3

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme