Souboj fotbalových fanoušků - 29. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo ve 29. kole

1. neuděleno

2. neuděleno

3. neuděleno

4. Slavia, Sparta, Teplice (4 body) - V Teplicích konečně přišli lidé v solidním počtu, podívat se na čerstvého mistra a spolu s hostujícími fanoušky vytvořili na poměry tohoto kola zřejmě nejlepší atmosféru. Blížila se jí snad ta na Letné, kam přišlo také přes sedm tisíc diváků.

5. Ostrava (2 body) - Návštěva na Bazalech sice tristní, ale choreo s vysvědčením za končící sezónu nápadité a vtipné.

Pořadí po 29. kole

1. Slavia 150 2. Ostrava 128 3. Sparta 82 4. Liberec 68 5. Mladá Boleslav 62 6. Brno 34 7. Plzeň 25 8. Žižkov 22 9. Olomouc 21 10. Jablonec 18 11. České Budějovice 4 12. Bohemians Praha 1 13.-14. Kladno a Zlín 3 15. Teplice 1 16. Příbram 0

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme