Souboj fotbalových fanoušků - 4. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo ve 4. kole

1. neuděleno - Několik dobrých diváckých představení se našlo, na plný počet bodů to ale nebylo.

2. Ostrava a Žižkov (8 bodů) - Fanoušci pod vysílačem dokázali udělat z večerního utkání fotbal se vším všudy. Domácí kotel se statečně snažil sekundovat početné skupině výletníků z Ostravy.

3. Slavia (6 bodů) - I na druhého nováčka přišlo do Edenu více než 10 tisíc diváků, atmosféra na české poměry více než slušná.

4. České Budějovice a Sparta (4 body) - Jihočeský stadion byl skoro plný, což nebývá standardem, velkou zásluhu na tom měli i příznivci hostů.

5. Brno (2 body) - I přes nepříznivý vývoj zápasu dokázala aspoň část brněnského publika domácí tým povzbuzovat až do konce.

Co zklamalo ve 4. kole

1. Žižkov (-1 bod) - Nechutné výlevy jednotlivců otravovaly co chvíli jinak výtečnou atmosféru utkání s Baníkem Ostrava. Své si vyslechli nejen kouč hostující hráči nebo v tomto zápase přesný rozhodčí Matějek, ale i Slováci ve službách domácího klubu - stoper Labant či trenér Griga.

Pořadí po 4. kole

1. Ostrava 31 2. Slavia 24 3.-4. Plzeň a Sparta 14 5. Liberec 10 6. Žižkov 9 7. Brno 8 8.-10. České Budějovice, Mladá Boleslav a Teplice 4 11. Bohemians Praha 2 12.-14. Jablonec, Olomouc, Příbram 0 15. a 16. Kladno a Zlín -1

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme