Souboj fotbalových fanoušků - 6. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 6. kole

1. neuděleno

2. Brno a Sparta (8 bodů) - Za kulisu vyprodanému šlágru kola, vytvořenou společnými silami.

3. neuděleno

4. Slavia (4 body) - Návštěva více než sedmi tisícovek převážně domácích diváků byla sice v novém Edenu na soutěžní utkání Slavie nejnižší v historii, ale v nevlídném pondělním odpoledni stále na české poměry velmi slušná, což platí i o atmosféře.

5. Žižkov (2 body) - Zatímco fanoušci nájemce žižkovského stadionu nepřišli skoro žádní (či se tak neprezentovali), domácí příznivci si přestřelku s řadou pohledných akcí hlasitě a s nadšením užívali.

Pořadí po 6. kole

1. Ostrava 41 2. Slavia 34 3. Sparta 24 4. Brno 22 5. Plzeň 18 6. Liberec 16 7. Žižkov 11 8. Mladá Boleslav 8 9.-10. České Budějovice a Teplice 4 11. Bohemians Praha 2 12.-14. Jablonec, Olomouc, Příbram 0 15. a 16. Kladno a Zlín -1

Bojíte se chodit fandit přímo na fotbalové stadiony? Hlasujte v naší anketě!

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme