Souboj fotbalových fanoušků - 7. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky nejvyšší české fotbalové soutěže očima reportérů Radiožurnálu má ve 2. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme pět nejsympatičtějších počinů kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Českomoravský fotbalový svaz | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 7. kole

1. neuděleno

2. neuděleno

3. Mladá Boleslav (6 bodů) - V divácky velmi podprůměrném kole to byli pouze příznivci Mladé Boleslavi, kteří dokázali skoro zaplnit svůj stadion a vytvořit zdání atmosféry, která by se dala označit za prvoligovou.

4. Slavia a Sparta (4 body) - Zhruba sto padesát slávistů se dobře a rádo bavilo ve Zlíně, sparťané přišli v počtu těsně pod sedm tisíc na domácí utkání s Teplicemi a i přes útočnou bídu vydrželi fandit až do konce.

5. Liberec (2 body) - Body útěchy pro ty, kteří "pracovali" nad rámec českých zvyklostí na Žižkově. Na úvod zdařilá choreografie přes celý sektor pro hosty, během zápasu vtipný transparent i pokřiky.

Co se nepovedlo v 7. kole

Slavia a Sparta (-1 bod) - Svá vystoupení oba tábory doprovodily vzduch otravujícími dýmovnicemi.

Pořadí po 7. kole

1. Ostrava 41 2. Slavia 37 3. Sparta 27 4. Brno 22 5.-6. Liberec a Plzeň 18 7. Mladá Boleslav 14 8. Žižkov 11 9.-10. České Budějovice a Teplice 4 11. Bohemians Praha 2 12.-14. Jablonec, Olomouc, Příbram 0 15. a 16. Kladno a Zlín -1

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme