Sparta vede v play off nad Třincem 2:0, Zlín Znojmo nerozhodně

Hokejisté Sparty porazili ve druhém čtvrtfinále play off Český Telecom extraligy Třinec 6:4 a v sérii vedou 2:0. Naopak Zlín doma podlehl Znojmu 1:2 a stav série je vyrovnaný 1:1.

Extraliga

Extraliga

Výsledky:

Sparta Praha - Oceláři Třinec 6:4 (4:1, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 2. J. Hlinka (Žemlička), 12. Kašpařík (V. Novák), 13. Zelenka (J. Hlinka, Žemlička), 16. Kratěna (Broš, Chabada), 39. Tomík (Hamr), 60. J. Hlinka - 19. Gřegořek (R. Král), 25. Gureň (Marek), 28. Zadina, 52. Janků (L. Procházka). Rozhodčí: Souček, Šindler - Český, Kostka. Vyloučení: 9:7, navíc Jančařík (Třinec) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:3. Diváci: 6240. Stav série: 2:0.

Sparta: Bříza - Nedvěd, Srdínko, Ptáček, Šrek, Richter, Hamr, Jiruš - Kratěna, Broš, Chabada - Zelenka, J. Hlinka, Žemlička - Tomík, Bělohlav, Sivek - V. Novák, Kašpařík, Havelka.

Třinec: Vojtek (16. Lakosil) - L. Procházka, Jančařík (41. Houdek), D. Nosek, Gureň, Slavík - Zadina, R. Král, Janků - Hašek, Jánoš, Skořepa - Staněk, Marek, L. Vlček.

Continental Zlín - JME Znojemští orli 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Branka a nahrávka: 60. Balaštík (Leška) - 32. Haman (Pucher), 58. Procházka (Plch, Vorel). Rozhodčí: Bolina, Haškovec - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 4:9, navíc Somík pět minut a do konce utkání - Benák pět minut a do konce utkání. Využití: 0:1. Diváci: 6276. Stav série: 1:1.

Zlín: Mařík - Hamrlík, Zubíček, Marušák, Blaťák, Posmyk, Homer - Rachůnek, Čajánek, Somík (21. Záhorovský) - Balaštík, Leška, Ambruz - Záhorovský (21. Karný), Čech, Jenáček.

Znojmo: O. Svoboda - Soudek, Holík (21. Klimeš), Pavel Kumstát, Jakeš, Benák, Křetínský - Pucher, Haman, Uram - M. Procházka, Vorel, Plch - Barus, Pazourek, Folta.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít