Stanley Cup: Buffalo v Pittsburghu vyrovnalo sérii

Hokejisté Buffala zvítězili ve čtvrtém utkání semifinále play off Východní konference NHL v Pittsburghu 5:2 a po dvou domácích prohrách srovnali stav série na 2:2. V Západní konferenci potvrdilo úlohu favorita Colorado, které vyhrálo v Los Angeles 3:0 a na zápasy vede 3:1.

Brankář vítězného Buffala Dominik Hašek si připsal patnáct úspěšných zásahů. Klíčový zákrok předvedl v deváté minutě třetí třetiny, ve které zneškodnil trestné střílení Martina Straky. Tučňákům nepomohl ani návrat kapitána Jaromíra Jágra do sestavy.

Zpravodaj Českého rozhlasu Jan Šmíd hovořil po utkání s Jaromírem Jágrem.

Výsledky:

Východní konference: Pittsburgh - Buffalo 2:5 (1:2, 1:0, 0:3), branky: 12. Straka, 26. Laukkanen (Jágr) - 45. a 59. Barnes, 2. Dumont, 20. Brown, 55. Cypljakov (Varaďa). Stav série: 2:2.

Západní konference: Los Angeles - Colorado 0:3 (0:0, 0:3, 0:0), branky: 24. Tanguay (Hejduk), 37. Hejduk, 39. Drury. Stav série: 1:3.

David Šprincl Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít