Staré Město postupuje

Fotbalisté Synotu Staré Město remizovali v odvetě druhého kola Poháru Intertoto v rumunské Craiově s domácí Univesitateou 2:2 a postoupili do třetího kola.

V něm se střetnou s francouzským týmem Stade Rennais. První zápas ve Starém Městě vyhrál Synot 3:2. Vedoucí gól vstřelil ve 12. minutě Malár a druhý přidal po samostatné akci sedm minut před poločasem Hlahůlek. Po změně stran se rumunský tým začal prosazovat častěji v osobních soubojích. V 62. minutě Savu snížil a pět minut před koncem vyrovnal Grigorijev.

A jak to viděl trenér Synotu František Komňacký?

Universitatea Craiova - FC Synot 2:2 (0:2)

Branky: 62. Savu, 85. Grigorijev - 12. Malár, 38. Hlahůlek. Rozhodčí: Dzouras (Řec.). Diváci: 4000. První zápas 2:3, postupuje Synot.

Synot: Drobisz - Soldán - Trousil, Kopačka (70. Kowalík), Abrahám - Hlahůlek, Polách (38. Zapletal), Němčický, Vajda - Malár, Blaha (85. Valenta).

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít