Švýcarsko 0:2 Česko

Sudí zatím stávkovat nebudou

Hokejoví rozhodčí prozatím stávkovat nebudou, pouze přejdou do jakési stávkové pohotovosti. Toto řešení vyplynulo ze schůzky Asociace profesionálních klubů a zástupců rozhodčích. Požadavky sudích jsou ale oprávněné a řešit se budou. Některé ihned, jiné před začátkem příští sezóny.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Důvodem jsou stále se stupňující negativní výroky na adresu výkonů sudí v play off a přímý útok pardubického obránce Aleše Píši na čárového Viléma Cambala po skončení sobotního utkání mezi východočeským týmem a Vítkovicemi. Předseda komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje Pavel Halas přiznal, že toto rozhodnutí arbitrů chápe.

Technický ředitel extraligy České Telecomu Stanislav Šulc přiznal, že pohnutkám sudích rozumí, ale cesta bojkotu mu nepřijde příliš šťastná.

Stanislav Šulc ale věří, že problém se podaří vyřešit velmi rychle a k žádné stávce nakonec nedojde.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme