Kvitová se rychle uzdravuje. Wimbledon stihne, ve hře je i start na Roland Garros

Tenistka Petra Kvitová se na poslední chvíli rozhodne, jestli bude hrát na Roland Garros. Druhý grandslam sezony začíná už tuto neděli. Kvitová se podle svého mluvčí Karla Tejkala rozhodne těsně před začátkem turnaje, jestli nastoupí. Hlavním cílem pak zůstává účast na Wimbledonu.

Londýn/Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Petra Kvitová na Caroline Garciaovou v první sadě nestačila | Zdroj: ČTK

Česká tenistka je stále zapsaná seznamu přihlášených na French Open. "O tom, jestli bude hrát, se rozhodne těsně před začátkem celého turnaje," řekl Radiožurnálu mluvčí Kvitové Karel Tejkal.

"Od toho se pak bude odvíjet její další program, když stále platí dlouhodobý cíl hrát ve formě Wimbledon," přibližuje další plány Tejkal.

"Vždy jsme rádi, když můžeme přivítat zpátky ve Wimbledonu bývalé šampiony a potěší nás, pokud Petra Kvitová bude moct na turnaji startovat. Přejeme jí všechno dobré v přípravách na návrat," citovala prohlášení pořadatelů londýnského turnaje agentura Reuters.

Kvitová byla přepadena 20. prosince ve svém bytě neznámým útočníkem. Při té ji útočník pořezal prsty na levé ruce, ve které drží raketu. V druhé polovině března začala s rehabilitací a na začátku května začala trénovat na antuce v Monte Carlu.

ČTK, ako, bor Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme