Krejčíková se s turnajem v Abú Zábí loučí, ve druhém kole nestačila na soupeřku z Kazachstánu

Česká tenistka Barbora Krejčíková na turnaji v Abú Zabí skončila ve druhém kole. Julii Putincevové z Kazachstánu podlehla 4:6 a 5:7, přestože ve druhém setu si nad třináctou nasazenou hráčkou vypracovala vedení 4:1.

Abú Zabí Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Barbora Krejčíková

Barbora Krejčíková | Zdroj: Profimedia

Krejčíková ztratila úvodní set za stavu 4:4, kdy přišla o podání. Do druhé sady ale vstoupila skvěle a vedla 4:1.

Putincevová však dokázala skóre otočit a za stavu 6:5 a 40:40 pro kazašskou tenistku si navíc pětadvacetiletá Češka musela nechat ošetřit oko. Ve velkém větru jí do něho vletěla nějaká nečistota.

Po vynucené pauze sice Krejčíková dokázala odvrátit jeden mečbol, při druhém už ale Putincevová utkání ukončila.

V dalším kole narazí na turnajovou jedničku a úřadující vítězku Australian Open Sofii Keninovou z USA, které kvůli zranění kotníku vzdala zápas Kirsten Flipkensová z Belgie.