Martincová dostala kanára, pak otočila a na turnaji ve Washingtonu slaví postup do druhého kola

Česká Tenistka Tereza Martincová v prvním kole ve Washingtonu porazila 0:6, 6:4 a 6:4 Číňanku Sin-jü Wang a po pěti zápasech vyhrála. Její další soupeřkou bude bývalá světová jednička Viktoria Azarenková z Běloruska.

Washington Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tereza Martincová

Tereza Martincová | Zdroj: Reuters

Sedmadvacetiletá Martincová v prvním setu dostala „kanára“, ale dokázal se z něj oklepat. Druhý set sice česká hráčka začala ztraceným servisem, ale nakonec dokázala srovnat na 1:1.

Tenista Medveděv se po měsíci vrací do akce. Hájit bude těsné vedení ve světovém žebříčku

V rozhodujícím setu Martincová pustila soupeřku do vedení 3:1, skóre však opět otočila a postoupila do druhého kola, kde ji čeká Azarenková. Jediný dosavadní zápas s vítězkou dvou grandslamů loni prohrála.

Martincová vyhrála od srpnového semifinále v Nottinghamu, které nedohrála kvůli zranění. Poté čtyřikrát za sebou vypadla v prvním kole včetně turnaje v Praze, kde obhajovala loňské finále.