Toronto srovnalo stav série s Flyers

Hokejisté Toronta zvítězili ve čtvrtém utkání semifinále Východní konference zámořské NHL nad Philadelphií 3:1 a srovnali stav série na 2:2. Stejně jako Letci tak dokázal i kanadský tým vyhrát oba domácí zápasy. Dva góly Toronta vstřelil švédský útočník Mats Sundin, jednu asistenci si připsal obránce Tomáš Kaberle.

Tomáš Kaberle

Tomáš Kaberle | Foto: Miroslav Konvalina

Zápas začala v Air Canada Centre lépe Philadelphia, když v osmé minutě otevřel skóre Simon Gagne. Maple Leafs vyrovnali o šest minut později, kdy se po přihrávce obránce Tomáše Kaberleho trefil poprvé v utkání švédský útočník Mats Sundin. Vedoucí gól Toronta padl opět po špatné rozehrávce Flyers, tentokrát chyboval Mark Recchi. Puk zachytil Gary Roberts a svou druhou nahrávkou poslal do úniku znovu Sundina. Ten bekhendem našel mezeru mezi betony Roberta Escheho. Pojistku přidali domácí hned v úvodu třetí třetiny, kdy McCabeho střelu tečoval tělem Darcy Tucker.