Třetí porážka Sparty v řadě

Hokejisté pražské Sparty prohráli v předehrávaném utkání 15. kola extraligy Českého Telecomu se Znojmem 2:3 v prodloužení a natáhli tak sérii zápasů bez vítězství. Znojmo si v první třetině vypracovalo dvoubrankový náskok, který sice Sparta stihla vymazat, ale na začátku třetí minuty prodloužení rozhodl o výhře hostů Vorel.

Extraliga

Extraliga | Foto: Jan Rosenauer

Výsledek:

Sparta Praha - Excalibur Znojemští orli 2:3 (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1) v prodloužení Branky a nahrávky: 49. Žemlička, 57. Kratěna - 9. Vorel, 15. Pavel Kumstát, 63. Vorel. Rozhodčí: Homola - Čížek, Padevět. Vyloučení: 4:4, navíc Jakeš (Znojmo) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 2582.

Sparta Praha: Bříza - Ptáček, Šrek, Nedvěd, Srdínko, Jan Hanzlík, Kučera - Tomík (41. Havelka), J. Hlinka, Žemlička - V. Král, Broš, V. Novák - Bělohlav, Kašpařík, Chabada - od 3. min. navíc Kratěna.

Znojmo: O. Svoboda - Soudek, Havíř, Pavel Kumstát, Jakeš, V. Holík, Heš, Kučírek - Plášek, Vorel, P. Pucher - Plch, Haman, Uram - Milan Procházka, Pazourek, Buďa - Mikulík, Ludvík, Petr Kumstát.

Petr Souček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít