Třicáté kolo fotbalové ligy určí, kdo půjde do předkola Ligy mistrů

Dramatickým bojem o druhé místo v pátek vyvrcholí letošní fotbalová Gambrinus liga. Ve hře zbývají tři týmy - Slavie, která hraje v Drnovicích, Olomouc (jede na Spartu) a Příbram (zajíždí na Baník). Jaké možnosti mohou nastat?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

A) Druhá skončí Slavia Když Slávie vyhraje v Drnovicích, skončí druhá bez ohledu na další zápasy. Jestliže ale sešívaní remizují, pak Olomouc ani Příbram nesmějí vyhrát. Když Pražané odjedou dokonce poraženi, druzí budou jen kdyby prohráli i Hanáci a Příbram nezvítězila.

B) Druhá skončí Olomouc Olomouci zajistí druhé místo výhra na Spartě, ovšem pouze když Slávie nevyhraje. Moravanům může stačit i remíza, to ale sešívaní musejí prohrát a Příbram nesmí vyhrát.

C) Druhá skončí Příbram Marile zbývá jediná naděje na druhý post. Musí zdolat Ostravu, přičemž ani Slávie, ani Olomouc zvítězit nesmějí.

Kompletní 30. kolo začíná v 16:30, pořad S mikrofonem za fotbalem startuje na ČRo 1 - Radiožurnálu hodinu poté, tedy v 17:30.

Štěpán Etrych Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme