Třicáté kolo fotbalové ligy určí, kdo půjde do předkola Ligy mistrů

Dramatickým bojem o druhé místo v pátek vyvrcholí letošní fotbalová Gambrinus liga. Ve hře zbývají tři týmy - Slavie, která hraje v Drnovicích, Olomouc (jede na Spartu) a Příbram (zajíždí na Baník). Jaké možnosti mohou nastat?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

A) Druhá skončí Slavia Když Slávie vyhraje v Drnovicích, skončí druhá bez ohledu na další zápasy. Jestliže ale sešívaní remizují, pak Olomouc ani Příbram nesmějí vyhrát. Když Pražané odjedou dokonce poraženi, druzí budou jen kdyby prohráli i Hanáci a Příbram nezvítězila.

B) Druhá skončí Olomouc Olomouci zajistí druhé místo výhra na Spartě, ovšem pouze když Slávie nevyhraje. Moravanům může stačit i remíza, to ale sešívaní musejí prohrát a Příbram nesmí vyhrát.

C) Druhá skončí Příbram Marile zbývá jediná naděje na druhý post. Musí zdolat Ostravu, přičemž ani Slávie, ani Olomouc zvítězit nesmějí.

Kompletní 30. kolo začíná v 16:30, pořad S mikrofonem za fotbalem startuje na ČRo 1 - Radiožurnálu hodinu poté, tedy v 17:30.

Štěpán Etrych Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme